Letní tábor 2020 – Merlin
Aktuality z tábora

Ahoj nebo dobrý den všem,

v rámci výjimečných opatření kvůli COVID-19 bychom Vás rádi požádali o spolupráci, abychom zajistili bezproblémový průběh tábora a všechny děti si ho mohly užít celý. Změny se týkají především nástupu a odjezdu z tábora. Letos vás bohužel nemůžeme pohostit při příjezdu jako každý rok. Finále divadla bude také probíhat bez účastí rodičů.

Odjezd z tábora:

Neděle 23. 8. od 10:00

Bohužel vás letos ochudíme o grandfinále našeho divadla, tentokrát bude bez účasti rodičů. Při odjezdu prosíme také o co nejrychlejší vyzvednutí a minimální kontakt s ostatními rodiči.

Pokud by se do 14 dnů od skončení tábora projevily u některého z dětí příznaky (horečka, dušnost, kašel…), neprodleně informujte nás a Krajskou hygienickou stanici.vPo konzultaci s krajskou hygienickou stanicí jsme zavedli na táboře speciální opatření, abychom udělali vše pro bezproblémový průběh tábora.

Těsně před začátkem tábora bude celý objekt dezinfikován a v průběhu tábora bude probíhat další dezinfikování. Po areálu tábora budou rozmístěny dezinfekce. Dětem bude každé ráno měřena teplota.

Pokud by některé z dětí mělo dlouhotrvající horečku, je naší povinností konzultovat situaci s KHS a vámi. (V nejhorším případě byste museli dítě odvézt, snad to nebude nutné).

Kdyby cokoli, volejte, jsem na tel.: 603 574 874. Bohdana Majerová


Letní tábor 2020 – Merlin

V roce 2020 se vydáme do staré Anglie. Jak staré – to se přesně neví. Možná se tento příběh odehrál před 500 lety, možná před 1 000 lety, možná před 1 500 lety.

My se budeme ve scénáři držet té nejstarší a nejméně známé legendy. Hlavní postavou bude kouzelník Merlin, budeme s dětmi poznávat jeho dětství, pomůžeme mu najít bájný meč Excalibur a na konci příběhu se setkáme i s králem Artušem.

Merlinovi bude kazit plány kouzelnice Morigana a pomáhat mu bude Jezerní paní. Navštívíme Stonehenge, Camelot a…

…a bude toho ještě mnohem víc, ale nemůžeme prozradit vše. Děti se mimo jiné naučí runy,  uvidí draky a zjistí, kde opravdu byl uložen bájný meč Excalibur – a ve skále to nebylo 🙂

Jako každý rok i letos je čeká spousta sportování, her, tvoření a zábavy.

Termín: 12. – 23. 8. 2020 

Tábořiště: Tampír u Nových Hradů
Tábořiště Tampír – popisek a mapku naleznete zde…

Věk: 7 – 14 let


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..