Jak nás můžete podpořit?

Naše tábory nejsou masovou záležitostí pro desítky dětí… více se podobáme komunitě přátel, která je složena z nás, kteří jsme velcí nadšenci, plní fantazie a elánu, připraveni dětem něco předat, vést je ke spolupráci mezi lidmi, lásce k přírodě a podobně… dalo by se říci Foglarův svět a svět mýtů a legend (jak je neznáte) 🙂 .

Naší komunitu dále tvoří vaše děti, pro které vše s láskou rok co rok vytváříme, které naše nadšení a nápady baví tak, že se nám většina z nich vrací každý rok a později se z některých z nich stávají pomocníci vedoucích (a později vedoucí), i vy – rodiče, které v mnoha případech strhneme ke spolupráci, či drobné pomoci s programem, vybavením, cateringem, příspěvkem apod.

Protože chceme pro naše děti to nejlepší (ať je to strava bohatá na ovoce a zeleninu, perfektně vybavená lékárna nebo materiál na tvoření) – tábor stojí na 13 dní 5988.- Kč, ,1.den neúčtujeme a další dny jsou 499.-/den.

Tuto cenu držíme už od začátku (do 500.- na dítě na den). I když dáváme slevu pro sourozence, není to pro některé rodiče snadné. V tom případě lze platbu rozložit do splátek.

A protože kolem provozu tábora je celá řada nákladů  – ubytování, doprava, drogerie, kuchyň, atd., hledáme každý rok způsoby, jak to zvládnout 😉.

Jako nezisková organizace nemáme žádný další příjem a nikdo z našich vedoucích se nevrací s finančním ohodnocením. Všichni na táboře pracujeme jako dobrovolníci bez nároku na odměnu, protože to milujeme ❤.

Proto jsme rádi, když získáme finanční či materiální dar od sponzorů. V minulých letech jsme získali grant od města České Budějovice, za který velice děkujeme. Letos máme jediného sponzora, firmu Emco, s.r.o. ve formě jejich senzačních výrobků. Za to všechno DÍKY…  😘 😘 😘 😘


Jak nám můžete pomoci ?

Finanční příspěvek, sponzorský dar

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by mohl jakoukoli i drobnou částkou podpořit náš tým, budeme rádi – finanční dar lze odečíst z daní.

2101925052/2010 transparentní účet

Materiální pomoc

Pokud vaše zahrádka urodí více, než jste schopni zkonzumovat, dovezte nám to, co přebývá 🍏 🍎 🍐 🍊  🍇 🍓  🍒 🍅 🍆 🥑 🥦 🥒 🌽 🥕 🥔.

Pokud můžete nabídnout cokoli, co si myslíte, že by se nám mohlo hodit, napište mi a určitě si o tom s vámi ráda popovídám.

Služby

Hodí se nám šikovné ruce na výrobu táborových potřeb, divadla, kostýmů, šoféři, auta apod. Máme i maminku, která nám peče pro děti dobroty z domácí kuchyně, které děti nadšeně upřednostní před výrobky z obchodu.

Co netřeba 🙂

Různé drobnosti  a dárky ve formě propagačních předmětů vždy někde posháním, to není těžké a lidi už jsou zvyklí, že chodím „prosit si něco pro naše táborové dětičky“ – zde potřeba pomoci není. Také jsme párkrát dostali od rodičů hračky z kinder vajíček, snaha je důležitá, ceníme si jí, ale ani toto naše děti nepotěšilo.

Mějte se fanfárově a na táboře na viděnou! 😘

S láskou, Bojda ❤

2 komentáře

  • Mia Rotaru

    Dobrý den,
    Pokud byste potřebovali ručníky, osušky anebo nějaké ložní prádlo – tak radí pomůžeme. Představují firmu co se zabývá textiliemi a prádelenskými službami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.