Z deníku hl. vedoucí

Z deníčku hlavní vedoucí

Už za dva měsíce budeme v polovině našeho tábora a nikdo z našeho týmu se nemůže dočkat, proto bych vám ráda odtajnila pár poznámek ze svého deníku příprav:
  • máme plný stav dětí (25), stále držíme 2 místa dětem z loňska;
  • pilně chystáme táborový program 😎;
  • domluvený je už jeden speciální den  „v cizí zemi“;
  • i letos nás čeká návštěva, tajemný poutník….;
  • také už je jasné, co kdy, kde a jak  s celodenním výletem;
  • proběhla čtená zkouška scénáře (ještě nás 2 čekají);
  • tvoříme, chystáme, vyrábíme, plánujeme – až se z nás všech kouří 😊

Máme skvělou zprávu !! 

Protože chceme pro naše děti to nejlepší (ať je to strava bohatá na ovoce zeleninu apod, nebo perfektně vybavená lékárna, nebo materiál na tvoření) – tábor stojí za 11 dní 4.990.- Kč, což je necelých 460.- Kč na den-tuto cenu držíme už dlouho (do 500.- na dítě na den). I když dáváme slevu za včasnou platbu, i když k tomu dáváme navíc slevu pro sourozence, není to pro některé rodiče snadné.
A protože kolem provozu tábora je celá řada nákladů  – ubytování, doprava, drogerie, kuchyň.drogerie atd atd, hledáme každý rok, jak to zvládnout 😉. Jako nezisková organizace nemáme žádný další příjem a nikdo z našich vedoucí se nevrací s finančním ohodnocením. Všichni na táboře pracujeme bez nároku na odměnu, protože to milujeme❤.
Proto jsme rádi, když získáme finanční či materiální dar od sponzorů.
V minulých letech jsme získali grant od města České Budějovice, za který velice děkujeme. Dále jsme získali dar od rodiny jedné dívenky, kteří přispěli jak finančním darem, tak materiálně v podobě kalkulaček pro děti s potiskem jako dárek, i za to děkujeme.
Každý rok, včetně letošního, získáváme drobné dárky od společnosti T-mobile. I jim děkujeme.
Vyjma T-mobile nás letos podpořila i firma Emco, s.r.o. ve formě jejich senzačních výrobků. Za to všechno díky…DÍKY… DÍÍÍÍÍÍÍKY 😘 😘 😘 😘
Tip pro vás: 
Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by mohl jakoukoli i drobnou částkou podpořit náš tým, budeme rádi- finanční dar lze odečíst z daní.
Pokud máte někoho, kdo má možnost nás podpořit „hmotnými statky“ 😉, např. pokud vaše zahrádka urodí více, než jste schopni zkonzumovat, dovezte nám to, co přebývá 🍏 🍎 🍐 🍊  🍇 🍓  🍒 🍅 🍆 🥑 🥦 🥒 🌽 🥕 🥔. Různé drobnosti  a dárky ve formě propagačních předmět vždy někde posháním, to není těžké a lidi už jsou zvyklí, že chodím „prosit si něco pro naše táborové dětičky“.
Mějte se fanfárově a na táboře na viděnou! 😘
S láskou,
Bojda ❤

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.