Naše akce a aktivity

Vánoční setkání 2019

Milí naši přátelé,

moc a moc všem děkuji za krásné odpoledne, byla to jedna veliká radost pro mne a pro nás všechny 

Dorazili: Kája, Katka, Max, Melinka, Petr M., Petr R., Viky, Erika, Kryštof, Terezka, Silva, Vojta, spousta rodičů a sourozenců. (I když si přáli, tak bohužel nakonec nemohli: Majda, Ema, Patrik, Nataška a Venda, z vedoucích Anežka a Kenny – pozdravy jsem vyřídila).

Nejprve jsme popřáli těm, co měli narozeniny od tábora do dnešního dne, pak jsme rozdali vánoční dárky a pak shlédli trailer na rok 2020.

Pak jsme si různě pospolu povídali a užívali si společnou přítomnost – tak je to o adventu krásné

Přejeme všem krásné svátky, šťastný vstup do nového kalendářního roku a těšíme se na viděnou na pololetní prázdniny 31.1.2020, ať se vám všem daří

Moc a moc děkujeme za nádherné prostředí, skvělou obsluhu, vlídné přijetí …za vše všem v Kavárně Matice 

Moc děkuju Šárka Cociů za večeři, za cukroví pro tábor. děti, za odvoz …. za vše

Já moc děkuji za obrosvké množství krásných dárků…..jsem šťastná, vděčná a dojatá  

Vaše Bojda a celý týmMám kolem sebe báječné lidi, je to úžasné, jsem vděčná, radostná a dojatá…nejen že všichni studenti a lidé kolem tábora dělají vše ve svém volném čase a zdarma, což se v dnešní době moc nenosí, ale navíc to dělají s radostí a láskou…

….a ke studentům lze přiřadit i rodiče… Např. maminka táborových děvčat, které s námi jezdí od roku 2012, včetně, vloni vyráběla do divadla zlatou stélu se zlatou smyčkou, orla (sedícího na opuncii) a ted nachystala pro VŠECHNY – táborové děti, jejich sourozence, kteří přijdou do Kavárny Matice i pro dospělé tyto balíčky:

 


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.